Stavebné práce realizujeme podľa požiadaviek a potrieb klienta. Realizujeme od drobných úprav až po stavbu domu na kľúč. Pri výstavbe využívame moderné technológie, naša spoločnosť vždy pružne reaguje a prispôsobuje sa najnovším požiadavkám stavebného trhu.

Dom na mieru 


Postavíme vám váš vysnívaný dom podľa vašej projektovej dokumentácie, alebo ak mate len predstavu o svojom novom domove pomôžeme vám s celým projektom. 

Rekonštrukcia kúpeľne


Prerobenie kúpeľní a sociálnych zariadenií realizujeme krok po kroku podľa vašich požiadaviek.


Bazén 


Zabezpečujeme dodanie a montáž bazénov podľa vašich predstáv či už tvarovo, alebo technickým vybavením s ktorým vám radi poradíme. 

Rekonštrukcia domu


Potrebujete novú strechu, nový krov, novú fasádu, odizolovanie domu, alebo len vymeniť dvere a okná aj s týmto projektom vám vieme poradiť a pomôcť. 

Búracie práce


Okrem vybúrania zabezpečíme aj vývoz a likvidáciu odpadu podľa požiadaviek klienta. Nemusíte rozmýšľať kam s odpadom po akejkoľvek úprave. 

Zatepľovanie

Na zateplenie používame štandardné, ale aj najmodernejšie technológie všetko podľa potrieb klienta.

Rekonštrukcia bytu


Každý byt po čase potrebuje vynoviť a nie každá rekonštrukcia môže mat hladký priebeh, ale s našou firmou to zvládnete a docielite váš požadovaný výsledok.

Elektoinštalácie


Nenechajte svoj príbytok doviesť až do havarijného stavu, ale kontaktujte nás a my vám vykonáme revíziu a podľa potreby vykonáme rekonštrukciu rozvodov.

Maliarske prace


Maliarske práce vykonávame čisto a so zmyslom pre detail. Radi splníme vaše štandardné, alebo aj kreativné požiadavky. 

a ďalšie služby: vodoinštalácie, kúrenie, podlahové krytiny projektovanie ...  
Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať